Vaše nejčastější otázky


Proč bychom měli používat Vetbook?
Využíváním Vetbooku chceme veterinárním lékařům šetřit čas, práci i náklady. Přejete-li si, aby vaše práce byla efektivnější, méně náročná, abyste mohli věnovat více času svým pacientům nebo své rodině a přátelům, pak bychom nejen proto doporučili vyzkoušet Vetbook a přidat se tak mezi ty, kteří již s Vetbookem spokojeně pracují.

Používáme jiný program, lze přejít na Vetbook?
Ano, přechod je velmi jednoduchý. Veškerá data rádi naimportujeme. Nejenom, že budete překvapeni možnostmi Vetbooku, ale nabídneme i nonstop technickou podporu, individuální úpravy. Vetbook neustále vylepšujeme a vyvíjíme. V ceně jsou samozřejmě aktualizace, novinky. Spokojenost našich klientů je vždy na prvním místě. Předpokládáme, že výběr správného informačního systému je tím nejdůležitějším krokem k lepší, efektivnější a v neposlední řadě ekonomicky úspěšnější veterinární praxi. Jsme stabilní firma, která se věnuje prioritně Vetbooku, jeho vývoji a všeho kolem pro efektivnější, bezstarostnou práci veterinářů, proto můžeme nabídnout řadu výhod jako již zmíněný nonstop servis, podporu, rychlé reakce, opravy i úpravy, zajímavé aktualizace, moderní a technologické novinky, takže i to je jedna z výhod proč zvolit Vetbook na mnoho let dopředu. Ale určitě nechceme nikoho přesvědčovat. Budeme rádi, když se o výhodách Vetbooku a spolupráci s námi přesvědčíte sami.

Kolik zaplatím celkově za využívání Vetbooku?
Cena je 500 Kč měsíčně (konečná cena). Žádné další náklady a poplatky. Vetbook můžete využívat neomezeně se všemi funkcemi i novinkami do budoucna. Počet lékařů, kteří s Vetbookem budou pracovat je také neomezen. Zdarma máte aktualizace, individuální úpravy a další.

Jak je to se skladovým hospodářstvím a různými dodavateli?
Vetbook disponuje velmi kvalitní a intuitivně jednoduchou evidenci skladu. Do skladu lze vkládat, jak manuálně, tak automaticky všechny produkty od daných dodavatelů pomocí elektronických příjmových dokladů, které vám na vyžádání vaši dodavatelé rádi budou posílat e-mailem. Automatický import skladových zásob do Vetbooku jsme naprogramovali velmi intuitivně a jednoduše. Takže, ať už odebíráte produkty od dodavatelů Samohýl, Henry Schein, Biopharm, Biofarm Dačice, Cymedica, SG-Vet, Vele, Komvet atd., automaticky import je základ a ve Vetbooku bezproblémově funguje.

Může se Vetbook používat na více počítačích, pro více přístupů?
Ano, samozřejmě. Nespornou výhodou Vetbooku je, že se může používat bezpečně odkudkoliv přes internet. Přístup k datům ve Vetbooku není omezen počtem počítačů a jiných zařízení. Je možné, pokud je více lékařů, v případě dovolené nebo z domova, například sledovat, co se v ordinaci děje. Každý lékař má vlastní přístup. Bezpečnost přístupů monitorujeme, v případě požadavků lze klidně omezit časově na pracovní dobu atd.

Jaká je bezpečnost dat ve Vetbooku?
Máme dlouholeté zkušenosti se zabezpečením velmi rizikových dat. Proto pro nás byla, je a vždy bude bezpečnost na prvním místě. Věříme, že stejně i pro vás. Data jsou taktéž pravidelně zálohována, šifrovaná. Každý klient má svůj vlastní Vetbook, nezávisle oddělený a chráněný. Zabezpečujeme také nonstop dohled. Kapacitně pro Vetbooky využíváme několik serverů, takže nejsme limitování množstvím a můžete mít ve Vetbooku neomezeně mnoho dat, bez problémů s přetížením a nedostupností. Vaše data jsou chráněna podle nás lépe než v bance. Nehledě na to, když se vám zničí nebo ztratí počítač, notebook, o data nikdy nepřijdete.
Můžete se podívat i na naše srovnání Vetbook vs. jiné webové systémy

Odkdy se mě týká povinnost evidovat tržby v rámci EET?
Odpověď naleznete na naší úvodní stránce kliknutím na modrou kulatou pečeť "součástí systému EET"

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.informační systém pro veterináře


Offline provoz - veterinární aplikace Vetbook


Při výpadků internetového připojení v ordinaci během pracovní doby - možnost prohlížení veškerých informací v offline provozu

Žádná omezení a velká výkonnost


Vetbook můžete využívat neomezeně se všemi funkcemi i novinkami do budoucna.
Každý Vetbook není ničím limitován a můžete mít ve Vetbooku neomezeně mnoho dat bez problémů s přetížením a nedostupností.
Počet lékařů, kteří s Vetbookem mohou pracovat je také neomezený.