Vaše nejčastější otázky


Proč bychom měli používat Vetbook?
Využíváním Vetbooku chceme veterinárním lékařům šetřit čas, práci i náklady. Přejete-li si, aby vaše práce byla efektivnější, méně náročná, abyste mohli věnovat více času svým pacientům nebo své rodině a přátelům, pak bychom nejen proto doporučili vyzkoušet Vetbook a přidat se tak mezi ty, kteří již s Vetbookem spokojeně pracují.

Používáme jiný program, lze přejít na Vetbook?
Ano, přechod je velmi jednoduchý. Veškerá data rádi naimportujeme. Nejenom, že budete překvapeni možnostmi Vetbooku, ale nabídneme i nonstop technickou podporu. Vetbook neustále vylepšujeme a vyvíjíme. V ceně jsou samozřejmě aktualizace, novinky. Spokojenost našich klientů je vždy na prvním místě. Předpokládáme, že výběr správného informačního systému je tím nejdůležitějším krokem k lepší, efektivnější a v neposlední řadě ekonomicky úspěšnější veterinární praxi. Jsme stabilní firma, která se věnuje prioritně Vetbooku, jeho vývoji a všeho kolem pro efektivnější, bezstarostnou práci veterinářů, proto můžeme nabídnout řadu výhod jako již zmíněný nonstop servis, podporu, rychlé reakce, opravy i úpravy, zajímavé aktualizace, moderní a technologické novinky, takže i to je jedna z výhod proč zvolit Vetbook na mnoho let dopředu. Ale určitě nechceme nikoho přesvědčovat. Budeme rádi, když se o výhodách Vetbooku a spolupráci s námi přesvědčíte sami.

Kolik zaplatím celkově za využívání Vetbooku?
Cena je 500 Kč měsíčně bez DPH (605 Kč s DPH) s 1 GB úložištěm. Po překročení 1 GB využívaného úložiště se bude měsíční poplatek za využívání Vetbooku zvětšovat v systému +1 GB za +50 Kč bez DPH/měsíčně (příklady ceny). Úložiště je transparentní a ve Vetbooku máte nástroje, které zjistí velikost vámi uložených souborů i u jednotlivých pacientů a je jen na vás, co všechno budete chtít ukládat na server a zda uložené soubory necháte, smažete, příp. vyměníte za soubor v menší velikosti, tak abyste využívali úložiště na serveru v limitu, který potřebujete.
Žádné další náklady a poplatky nejsou. Vetbook můžete využívat neomezeně se všemi funkcemi i novinkami do budoucna. Počet lékařů, kteří s Vetbookem budou pracovat je také neomezen. Zdarma máte aktualizace, individuální úpravy a další.

Jak je to se skladovým hospodářstvím a různými dodavateli?
Vetbook disponuje velmi kvalitní a intuitivně jednoduchou evidenci skladu. Do skladu lze vkládat, jak manuálně, tak automaticky všechny produkty od daných dodavatelů pomocí elektronických příjmových dokladů, které vám na vyžádání vaši dodavatelé rádi budou posílat e-mailem. Automatický import skladových zásob do Vetbooku jsme naprogramovali velmi intuitivně a jednoduše. Takže, ať už odebíráte produkty od dodavatelů Samohýl, Henry Schein, Biopharm, Biofarm Dačice, Cymedica, SG-Vet, Vele, Komvet atd., automaticky import je základ a ve Vetbooku bezproblémově funguje.

Může se Vetbook používat na více počítačích, pro více přístupů?
Ano, samozřejmě. Nespornou výhodou Vetbooku je, že se může používat bezpečně odkudkoliv přes internet. Přístup k datům ve Vetbooku není omezen počtem počítačů a jiných zařízení. Je možné, pokud je více lékařů, v případě dovolené nebo z domova, například sledovat, co se v ordinaci děje. Každý lékař má vlastní přístup. Bezpečnost přístupů monitorujeme, v případě požadavků lze klidně omezit časově na pracovní dobu atd.

Jaká je bezpečnost dat ve Vetbooku?
Máme dlouholeté zkušenosti se zabezpečením velmi rizikových dat. Proto pro nás byla, je a vždy bude bezpečnost na prvním místě. Věříme, že stejně i pro vás. Data jsou taktéž pravidelně zálohována, šifrovaná. Každý klient má svůj vlastní Vetbook, nezávisle oddělený a chráněný. Zabezpečujeme také nonstop dohled. Kapacitně pro Vetbooky využíváme několik serverů, takže nejsme limitování množstvím a můžete mít ve Vetbooku neomezeně mnoho dat, bez problémů s přetížením a nedostupností. Vaše data jsou chráněna podle nás lépe než v bance. Nehledě na to, když se vám zničí nebo ztratí počítač, notebook, o data nikdy nepřijdete.
Můžete se podívat i na naše srovnání Vetbook vs. jiné webové systémy

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.informační systém pro veterináře


Offline provoz - veterinární aplikace Vetbook


Při výpadků internetového připojení v ordinaci během pracovní doby - možnost prohlížení veškerých informací v offline provozu

Cena za využívání Vetbooku v závislosti na velikosti využívaného úložiště0 až 1 GB
500 Kč/měsíčně

1,01 až 2 GB
550 Kč/měsíčně

2,01 až 3 GB
600 Kč/měsíčně

3,01 až 4 GB
650 Kč/měsíčně

4,01 až 5 GB
700 Kč/měsíčně

5,01 až 6 GB
750 Kč/měsíčně

6,01 až 7 GB
800 Kč/měsíčně

7,01 až 8 GB
850 Kč/měsíčně

8,01 až 9 GB
900 Kč/měsíčně

9,01 až 10 GB
950 Kč/měsíčně

+ 1 GB
+ 50 Kč/měsíčně


(Uvedené ceny jsou bez DPH)